?

Log in

e40e95's Journal

Social capital

  • less than 10
Name:
Україною
Location:
Membership:
Moderated
Posting Access:
All Members , Moderated
Е40Е95
Це фото-комуна однодумців, щедрих душею та талановитих зором ;) Тих, хто любить мандрувати просто чи по роботі, і хто може вибрати крихти чи моря вражень із кожної своєї подорожі. Тих, хто, використовуючи підручні засоби - світло і тінь, колір та його відсутність, мізки, руки і камеру - зможе показати широкому колу людей нестандартну та нестереотипну Україну. Вона одна - її можна любити! Але більш того - її треба відкривати!

Відкривайте для себе та не цурайтесь відкрити її для інших!Учасники Креативно-Критичне Журі
Мандрівники, автостопщики, професійні фотографи, аматори, інші ексгібіціоністи та просто люди, яким подобається тримати в руках камеру і хто вміє художньо передати враження, які варто показати
іншим.
Група цеховиків із прекрасним професійним минулим і майбутнім, які активно приймають участь в обговоренні. Дають рекомендації та формують загальний дух спільноти.
photus
pragony
soul_cutter

Правила
До розміщення, та критичного обговорення приймаються фотографії, що:

  • мають естетичну та художню цінність та не позбавлені родзинки ;)!
  • є "приватними враженнями" автора від мандрівки по різних напрямках, наприклад на тих же Е40 чи Е95 - двох найбільших міжнародних магістралях, що перетинають Україну із Півночі на Південь та із Заходу на Схід.
  • зроблені без попередніх постановок та без надмірного програмного втручання в корекцію образа.
  • відповідають наступним параметрам: мін. ширина 600 пікселів, макс. - 800; якщо це серія фото, то під кат йде все, окрім першого фото.
  • підписані прізвищем чи ніком автора фото. Крім підписа обов*язкова інформація про місце, дату і час зйомки, можливо короткий опис того, за яких обставин було зроблено фото.
  • обовязково зберігайте оригінали фотографій в початковому розмірі, так, про всяк випадок ;))

Модерування
Поки що участь у спільноті буде модерована.На останок, як же без цього, МІСІЯ! Наша соціально-відповідальна місія:
- Популяризація українського фото! Вас чимало класних і талановитих! Покажіть себе, подивіться на інших!
- Майстерність! Ви ж вмієте! Підтягуйте своїм прикладом початківців! Критикуйте, давайте поради! В решті-решт побачите, що "не того" стає все менше і менше.
- Подорожі країною! Не будьте соромязливими, а чесно так, в повний голос скажіть: мої фото провокують людей зірвати дупу з місця і побачити те, що бачив я!
Е40, Е95, Україна, авто-мото-вело-просто-подорожі, байки, велосипеди, відрядження, дороги, зйомка, родзинка фотографії

Social capital

  • less than 10

Statistics